| Nazwa marki: | PRIMERA |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Standardowe pakowanie palety eksportowej i kartonu |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T, Western Union |
| material | Jade Glass Mosaics |
| Chip Size | 15x15mm |
| Sheet Size | 1883x1780mm/4730x1520mm/2300x1520mm |
| MOQ | 1pc |
| function | anti-slip,wear-resistant,scratch-resistant,waterproof |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Nazwa marki: | PRIMERA |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Standardowe pakowanie palety eksportowej i kartonu |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T, Western Union |
| material | Jade Glass Mosaics |
| Chip Size | 15x15mm |
| Sheet Size | 1883x1780mm/4730x1520mm/2300x1520mm |
| MOQ | 1pc |
| function | anti-slip,wear-resistant,scratch-resistant,waterproof |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()