| Nazwa marki: | PRIMERA |
| Numer modelu: | JKB47813H/JKB47815H/JKB47817H/JKB47818H/JKB471003H/JKB471006H/JKB477768H |
| MOQ: | 200m2 |
| Szczegóły opakowania: | Standardowe pakowanie palety eksportowej i kartonu |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Opis | |
| Artykuł nr. |
JKB47813H/JKB47815H/JKB47817H/JKB47818H JKB471003H/JKB471006H/JKB47768H |
| Wielkość | 470x1200mm ((może być cięte na 300x1200mm i 170x1200mm) |
| Opuść przestrzeń | 35 mm |
| Materiał | Pozostałe |
| W.A. | 1 ~ 3% |
| Klasa | AAA |
| MOQ | 200 m2 |
| Funkcja |
Odporność na kwasy, przeciwbakteryjne, brukowe, izolacja termiczna, odporność na zużycie, antypoślizgowa |
![]()
![]()
![]()
| Nazwa marki: | PRIMERA |
| Numer modelu: | JKB47813H/JKB47815H/JKB47817H/JKB47818H/JKB471003H/JKB471006H/JKB477768H |
| MOQ: | 200m2 |
| Szczegóły opakowania: | Standardowe pakowanie palety eksportowej i kartonu |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Opis | |
| Artykuł nr. |
JKB47813H/JKB47815H/JKB47817H/JKB47818H JKB471003H/JKB471006H/JKB47768H |
| Wielkość | 470x1200mm ((może być cięte na 300x1200mm i 170x1200mm) |
| Opuść przestrzeń | 35 mm |
| Materiał | Pozostałe |
| W.A. | 1 ~ 3% |
| Klasa | AAA |
| MOQ | 200 m2 |
| Funkcja |
Odporność na kwasy, przeciwbakteryjne, brukowe, izolacja termiczna, odporność na zużycie, antypoślizgowa |
![]()
![]()
![]()