| Nazwa marki: | PRIMERA |
| Numer modelu: | JKB47012H/JKB47015H/JKB47016H/JKB47017H/JKB47503H/JKB4506H7/JKB47507H/JKB47760H |
| MOQ: | 200m2 |
| Szczegóły opakowania: | Standardowe pakowanie palety eksportowej i kartonu |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Opis | |
| Artykuł nr. |
Wymagania w zakresie ochrony środowiska Wymagania w zakresie ochrony środowiska |
| Wielkość | 470x1200mm ((może być cięte na 300x1200mm i 170x1200mm) |
| Opuść przestrzeń | 35 mm |
| Materiał | Pozostałe |
| W.A. | 1 ~ 3% |
| Klasa | AAA |
| MOQ | 200 m2 |
| Funkcja |
Odporność na kwasy, przeciwbakteryjne, brukowe, izolacja termiczna, odporność na zużycie, antypoślizgowa |
![]()
![]()
![]()
| Nazwa marki: | PRIMERA |
| Numer modelu: | JKB47012H/JKB47015H/JKB47016H/JKB47017H/JKB47503H/JKB4506H7/JKB47507H/JKB47760H |
| MOQ: | 200m2 |
| Szczegóły opakowania: | Standardowe pakowanie palety eksportowej i kartonu |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Opis | |
| Artykuł nr. |
Wymagania w zakresie ochrony środowiska Wymagania w zakresie ochrony środowiska |
| Wielkość | 470x1200mm ((może być cięte na 300x1200mm i 170x1200mm) |
| Opuść przestrzeń | 35 mm |
| Materiał | Pozostałe |
| W.A. | 1 ~ 3% |
| Klasa | AAA |
| MOQ | 200 m2 |
| Funkcja |
Odporność na kwasy, przeciwbakteryjne, brukowe, izolacja termiczna, odporność na zużycie, antypoślizgowa |
![]()
![]()
![]()