| Nazwa marki: | PRIMERA |
| Numer modelu: | JKB47825H/JKB47875H/JKB47902H/JKB471023H/JKB471026H/JKB4730H |
| MOQ: | 200m2 |
| Szczegóły opakowania: | Standardowe pakowanie palety eksportowej i kartonu |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Opis | |
| Pozycja NR. |
JKB47825H/JKB47875H/JKB47902H/JKB471023H/JKB471026H/JKB4730H |
| Rozmiar | 470x1200mm (można przyciąć na stopień 300x1200mm i podstopnicę 170x1200mm) |
| Opuść przestrzeń | 38 mm |
| Tworzywo | Ceramiczny |
| Waszyngton | 1 ~ 3% |
| Stopień | AAA |
| MOQ | 200m2 |
| Funkcjonować |
Kwasoodporność, Antybakteryjność, Cegła ogniotrwała, Izolacja cieplna, Odporność na zużycie, Antypoślizgowość |
![]()
![]()
![]()
| Nazwa marki: | PRIMERA |
| Numer modelu: | JKB47825H/JKB47875H/JKB47902H/JKB471023H/JKB471026H/JKB4730H |
| MOQ: | 200m2 |
| Szczegóły opakowania: | Standardowe pakowanie palety eksportowej i kartonu |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Opis | |
| Pozycja NR. |
JKB47825H/JKB47875H/JKB47902H/JKB471023H/JKB471026H/JKB4730H |
| Rozmiar | 470x1200mm (można przyciąć na stopień 300x1200mm i podstopnicę 170x1200mm) |
| Opuść przestrzeń | 38 mm |
| Tworzywo | Ceramiczny |
| Waszyngton | 1 ~ 3% |
| Stopień | AAA |
| MOQ | 200m2 |
| Funkcjonować |
Kwasoodporność, Antybakteryjność, Cegła ogniotrwała, Izolacja cieplna, Odporność na zużycie, Antypoślizgowość |
![]()
![]()
![]()