| Nazwa marki: | PRIMERA |
| Numer modelu: | JKB47005H/JKB47056H/JKB47748H-YC/JKB47751H-YC/JKB47753H-YC/JKB47823H |
| MOQ: | 200m2 |
| Szczegóły opakowania: | Standardowe pakowanie palety eksportowej i kartonu |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Opis | |
| Artykuł nr. |
JKB47005H/JKB47056H/JKB47748H-YC Wymagania w zakresie ochrony środowiska |
| Wielkość | 470x1200mm ((może być cięte na 300x1200mm i 170x1200mm) |
| Opuść przestrzeń | 38 mm |
| Materiał | Pozostałe |
| W.A. | 1 ~ 3% |
| Klasa | AAA |
| MOQ | 200 m2 |
| Funkcja |
Odporność na kwasy, przeciwbakteryjne, brukowe, izolacja termiczna, odporność na zużycie, antypoślizgowa |
![]()
![]()
![]()
| Nazwa marki: | PRIMERA |
| Numer modelu: | JKB47005H/JKB47056H/JKB47748H-YC/JKB47751H-YC/JKB47753H-YC/JKB47823H |
| MOQ: | 200m2 |
| Szczegóły opakowania: | Standardowe pakowanie palety eksportowej i kartonu |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Opis | |
| Artykuł nr. |
JKB47005H/JKB47056H/JKB47748H-YC Wymagania w zakresie ochrony środowiska |
| Wielkość | 470x1200mm ((może być cięte na 300x1200mm i 170x1200mm) |
| Opuść przestrzeń | 38 mm |
| Materiał | Pozostałe |
| W.A. | 1 ~ 3% |
| Klasa | AAA |
| MOQ | 200 m2 |
| Funkcja |
Odporność na kwasy, przeciwbakteryjne, brukowe, izolacja termiczna, odporność na zużycie, antypoślizgowa |
![]()
![]()
![]()